Nişantaşı evden eve nakliyat hizmetlerimize hoş geldiniz. Nişantaşı nakliyat firması olarak sizlere Nişantaşın’da ev taşıma hakkında bilgi vereceğiz, öncelikle Nişantaşı gerek konumu gerek yerleşimi dolayısı ile sokak ve caddeleri dar olmakla beraber trafik yoğunluğu biraz fazladır bu sebepten dolayı genelikle Nişantaşı ev taşıma taleplerinizde 18m3 veya 24m3 kamyonetler ile Nişantaşı ilçesinde taşımaları gerçekleştiriyoruz.

Nişantaşı evden eve nakliyat fiyatlandırma

Nişantaşı evden eve nakliyat taleplerinizde bizimle iletişimden sonra evinize ücretsiz expertiz personeli gönderilir, ücretsiz expertiz personeli evinize gelip tüm taşınacak eşyaları keşif ederek taşıma raporu hazırlar ve fiyatlandırma yaparken’de raporda sizden alınan bilgilere göre kat durumlarınızı, eşya durumunuzu ve eşyaların taşınacağı mesafeyi göz önünde bulundurarak her şey dahil fiyatımızı size bildirecektir.

Nişantaşı Varansoy Nakliyat firmamız ile taşınmaya karar verdiğiniz an sizinle sözleşme imzalanıp eşyalarınız için sigorta poliçesi oluşturulur.

Nişantaşı evden eve nakliyat öncesi

Nişantaşı evden eve nakliyat öncesi talep ettiğıniz gün ve saate ekibimiz kapınızda olup tüm eşyalarınızı taşımaya hazır bulunurlar, eşyaları taşımadan önce tüm eşyalarınızın paketlenmesi monte ve demontesini gerçekleştirirler. Mobilyalarınız için sertifikalı marangoz, elektronik eşyalarınız için elektrikçi personel ve beyaz eşyalarınız için tesisatçı hizmeti sunuyoruz. Taşınmaya dair ne varsa ekibimiz tarafından gerçekleşir ve dışarıdan ekstra bir maliyete ekstra bir işçilik almadan tüm eşyalarınızı yeni evinizde de çalışabilir hale getiriyoruz.

Nişantaşı nakliye firması olarak genelikle müşterilerimiz Nişantaşı nakliye fiyatları, Nişantaşı parça eşya taşıma, Nişantaşı eşya depolama, Nişantaşı ev taşıma, Nişantaşı nakliye firmaları, Nişantaşı nakliye şirketleri ve ofis iş yeri taşıma gibi terimlerden bize ulaşmaya çalışmaktadırlar.

  • Nişantaşı evden eve taşımacılık temiznakliyat
  • Temiz nakliyat nişantaşı

Nişantaşı’nın Kısa Tarihi

Nişantaşı,  günümüz İstanbul’unun en gözde semtlerinden birisi.  Özellikle moda, sanat ve lüks alışveriş’in merkezi konumunda. İstanbul’u hiç görmemiş çoğu insanın bile en azından “Avrupa Yakası” sayesinde kulaktan dolma bilgilerle tanıdığı semt, aslında şehrin gelişimini bizzat özetleyen özel bir tarihe sahip.

Bölgeye ilk olarak 1791 yılında III.Selim, bugünkü Teşvikiye Camii’nin bulunduğu yere ilk nişantaşını diktiriyor. Daha sonra Abdülmecid döneminde bölge iskana açılıyor. Teşvikiye Camii ve Harbiye Karakolu inşa ediliyor (Teşvikiye ismi de insanları buraya yerleşmeleri için “teşvik etmek”ten gelmekte). Hanedanın Topkapı Sarayı’ndan Dolmabahçe Sarayı’na ve daha sonradan Yıldız Sarayı’na taşınması sebebiyle, hanedan üyeleri, yüksek devlet görevlileri ve soylu misafirler (Ör: Akaretler, saray konuklarının konaklaması için yapılmış lojmanlardır) tarafından tercih ediliyor. 1920’lerde Konaklar semti olarak anılan Nişantaşı, bundan sonraki dönemde ise şehrin gelişimine paralel olarak hızla apartmanlaşıyor. Ancak bu süreç sırasında belli bir mimari özen ve tertipe bağlı kalınmaya çalışılmış.

NİŞANTAŞI EVDEN EVE NAKLİYAT

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir